Кабмін

06 травня 2021

02 травня 2021

01 травня 2021

30 квітня 2021

29 квітня 2021


Ціна електрики для мешканців зони АЕС: Рада просить уряд вжити заходів для її зниження

Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електричну енергію для побутових споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій".

28 квітня 2021


Уряд затвердив створення автошляху Стрий – Ізварине

Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку автомобільних доріг загального користування, зокрема створив єдину міжнародну дорогу М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине шляхом об’єднання автомобільних доріг М-12 та М-04. 


Уряд не планує переносити чинні міністерства з Києва – Немчінов

У разі ухвалення проєкту закону «Про внесення змін до Законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України» уряд зможе визначати інше (крім міста Києва) місцезнаходження центральних органів виконавчої влади, але чинні міністерства переносити не планується.


Уряд змінив порядок обстеження зданих в експлуатацію об’єктів будівництва

Кабінет Міністрів вніс зміни до порядку обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, відповідно до яких результати обстеження мають відображатися у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва. 


Автоматична реєстрація ФОПів: уряд схвалив запуск проєкту

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міністерства юстиції та Міністерства цифрової трансформації про реалізацію експериментального проєкту щодо державної реєстрації фізичної особи підприємцем в автоматичному режимі.


Уряд погодив зміни до закону про Кабмін

Кабінет Міністрів погодив проєкт закону про внесення змін до законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України», який внесе на розгляд Верховної Ради.


Кабмін розгляне надання пільгової іпотеки переселенцям за рахунок гранту від KfW

Кабінет Міністрів у середу, 28 квітня, може врегулювати питання щодо надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих німецьким банком KfW.

27 квітня 2021


ВР відхилила постанову про відповідальність урядовців за зрив вакцинації

Верховна Рада України на позачерговому засіданні у вівторок відхилила постанову, згідно з якою передбачалося покладання відповідальності за зрив вакцинації на Кабінет Міністрів України та Міністерство охорони здоров‘я України.

26 квітня 2021

23 квітня 2021


В Україні встановили розміри компенсації за шкоду після COVID-вакцинації

Кабінет Міністрів опублікував постанову щодо деяких питань державної компенсації шкоди, пов’язаної з ускладненнями, що можуть виникнути після вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

22 квітня 2021

21 квітня 2021


В Україні розширять мережу служб підтримки потерпілих від домашнього і гендерного насильства

Кабінет Міністрів затвердив порядок та умови надання субвенції на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.


«Карантинні» ноутбуки і COVID-захист: Кабмін перерозподілив 1 мільярд для шкіл та ЗНО

Кабінет Міністрів затвердив Порядок та умови фінансування субвенції на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти та їх розподіл між місцевими бюджетами.


Експертка пояснила, як втримати співвітчизників від виїзду на роботу за кордон

Експерт ринку праці Тетяна Пашкіна вважає, що уряду та місцевій владі слід популяризувати локальних працедавців у прикордонних областях, аби втримати наших співвітчизників від виїзду за кордон і забезпечити розвиток регіонів.


Уряд розгляне порядок витрат на реінтеграцію молоді з окупованих територій

Кабінет Міністрів у середу розгляне проєкт постанови про затвердження порядку використання державних коштів для забезпечення реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також Криму.

19 квітня 2021


Заступник глави МЗС Божок подав заяву про повернення до виконання обов'язків

Заступник міністра закордонних справ України Єгор Божок, який був тимчасово відсторонений від посади на час розслідування справи щодо п'ятого президента Петра Порошенка і був реабілітований судом, подав заяву про повернення до виконання обов'язків.


Уряд вирішив доопрацювати зміни до закону про Кабмін – Немчінов

Зміни до Законів «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України», які минулого тижня мали б розглядати на засіданні уряду, викликали чимало запитань від міністрів, тому було ухвалене рішення відправити цей законопроєкт на доопрацювання.


Справа на 2,5 мільйона: чиновник з Кабміну вимагав «відкат» за відновлення фасаду Будинку уряду

Київська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з управлінь Секретаріату Кабінету Міністрів і фінансового директора товариства, які вимагали 2,5 млн грн "відкату" на відновленні фасадів Будинку уряду.

16 квітня 2021


Ексголова Держінспекції містобудування оскаржує в суді наказ про своє звільнення

Юрій Васильченко просить Окружний адміністративний суд міста Києва скасувати розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 березня 2021 року про його звільнення з посади голови Державної інспекції містобудування України.

15 квітня 2021

14 квітня 2021


Уряд затвердив незалежного аудитора для перевірки звітності Нафтогазу

За результатами аукціону у системі Prozorro, Кабінет Міністрів України (КМУ) призначив ТОВ «Аудиторська фірма «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» (PwC) суб'єктом аудиторської діяльності, який проведе обов’язковий аудит фінансової звітності НАК «Нафтогаз України» за 2021-2022 роки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-