Кабмін

24 липня 2021

23 липня 2021

22 липня 2021


Уряд виділив ₴106 мільйонів на ремонт літаків та вертольотів ДСНС

Кабінет Міністрів виділив 106 млн гривень із резервного фонду державного бюджету на відновлення авіаційної техніки, яка використовується у ліквідації надзвичайних ситуацій та для виконання інших завдань цивільного захисту.

21 липня 2021


В Україні дозволили не перевіряти у лабораторіях ліки, вироблені в Євросоюзі та США

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову “Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну”, яка покликана покращити рівень державного контролю за якістю медикаментів, що імпортуються в Україну.


Аудит ДФС проведуть до 25 серпня - Кабмін

Кабінет Міністрів ухвалив проєкт розпорядження про аудит до 25 серпня матеріально-технічних ресурсів, озброєння та спеціальних засобів Державної фіскальної служби (ДФС), яку мають ліквідувати.


Уряд зобов'язав держшахти спрямовувати 80% коштів на виплати боргів із зарплат

Кабінет Міністрів зобов'язав державні вуглевидобувні підприємства, а також ДП "Дирекція по будівництву об'єктів" спрямовувати на виплату зарплат не менше 80% отриманих від реалізації продукції коштів.

20 липня 2021


Суд поставив крапку у справі танкера Delfi і залишив судно у власності України

Господарський суд розглянув 20 липня апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Одеської області про визнання танкера Delfi власністю Держави Україна і ухвалив рішення - закрити провадження, ініційоване компанією Mister Drake PC, що вважає передачу судна Кабміну України незаконним.

19 липня 2021


Компанія «Лагуна-Рені» позивається до Кабміну за нафтовий термінал

ТОВ «Лагуна-Рені» звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про скасування розпорядження уряду про віднесення раніше конфіскованого судовими органами майнового комплексу нафтового терміналу до сфери управління Міністерства енергетики.


Для українців, іноземців та осіб без громадянства пропонують ввести рівні умови оплати праці

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні».

16 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-