Зеленський підписав закон щодо спрощення роботи ФОПів

Зеленський підписав закон щодо спрощення роботи ФОПів

Укрінформ
Закон передбачає спрощення ведення обліку для фізичних осіб – підприємців, доступу до електронного кабінету платника податків та розширення його функціоналу.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба глави держави.

“Документ передбачає скасування обов'язкової книги обліку доходів для ФОП. Фізичним особам – підприємцям І-ІІІ груп на спрощеній системі оподаткування можна буде вести облік у будь-якій зручній формі – паперовій чи електронній – із зазначенням суми доходу за місяць. Фізичні особи – підприємці на загальній системі зможуть вести облік також у паперовому або електронному вигляді, але за типовою формою, визначеною Міністерством фінансів”, - йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що закон скасовує договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків та передбачає, що в електронному кабінеті відображатимуться податкові повідомлення.

Читайте також: Мін’юст запускає єдиний держреєстр юридичних осіб та ФОПів — Малюська

Також документ вносить зміни до Податкового кодексу з метою створення сприятливих умов для діяльності бізнесу та інвесторів. Зокрема, полегшено умови податкових перевірок. При перевірці оформлення працівників усунуто можливість опитувати працівників і роботодавців про виплачені пасивні доходи та інші додаткові блага та відшкодування.

Як повідомлялося, Верховна Рада 14 липня ухвалила закон щодо спрощення роботи ФОПів та функціонування електронного кабінету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-