Зеленський

16 жовтня 2019

Зеленський розповів про своє бачення ролі української діаспори

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з українською діаспорою біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в Ризі розказав, як українська діаспора в світі допомагає захищати інтереси України в протистоянні інформатакам, в несенні правди про Україну, про те, як вона відстоює свою землю і прагне миру.

Зеленський розповів, як збирається повертати активи українських ексчиновників з Латвії

Президент Володимир Зеленський розказав про створення спільної українсько-латвійської комісії з юридичних питань, яка крім іншого займатиметься тим, аби повернути в Україну арештовані в Латвії кошти українських експосадовців, незаконно виведені до латвійських банків.

Зеленський підписав закон щодо розвантаження роботи Великої палати Верховного суду

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підстав передачі справи на розгляд Великої палати Верховного Суду та щодо строків повернення адміністративних справ».

Зеленський підписав закон щодо підтримки іноземних кіновиробників

Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до закону «Про державну підтримку кінематографії в Україні» щодо надання державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні».

Nord Stream 2: Прем’єр Латвії запевнив Зеленського у підтримці

Президент Володимир Зеленський обговорив із прем’єр-міністром Латвії Кріш’янісом Каріньшем питання співпраці між країнами в економічній сфері та подякував латвійським партнерам за позицію щодо санкцій проти Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-