Зеленський

08 квітня 2020

Зеленський визначив склад двох делегацій для переговорів з МБРР

Президент Володимир Зеленський визначив склад делегації для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику для додаткового фінансування проєкту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України".

Комітет ВР підтримав законопроєкт Президента щодо ратифікації Тромської конвенції

Комітет Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроєкт «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів (Тромська конвенція)», внесений Президентом Володимиром Зеленським.

07 квітня 2020

“Карантинний” Великдень: Зеленський нагадав про заповідь “любити ближнього”

Президент Володимир Зеленський пообіцяв допомогти забезпечити трансляцію Великодніх богослужінь на телевізійних каналах та закликав українців згадати заповідь про любов до ближнього і не створювати небезпеку для оточуючих.

Зеленський – про посилення карантину: Давайте не будемо дітьми, яким заборонили морозиво

Президент Володимир Зеленський запевнив, що у впровадженні обмежувальних заходів щодо протидії поширенню коронавірусу держава діє настільки жорстко, наскільки цього вимагає розвиток ситуації, симетрично з більшістю європейських й інших країн.

Україна починає виготовляти власні тест-системи ПЛР - Зеленський

Упродовж нинішнього тижня очікується прибуття в Україну семи літаків із Китаю та Південної Кореї з тестами, апаратами штучної вентиляції легень та засобами індивідуального захисту, також розпочнеться вітчизняне виробництво тест-систем ПЛР.

Президент вніс зміни до складу РНБО

Президент Володимир Зеленський ввів до складу Ради нацбезпеки та оборони міністра фінансів Сергія Марченка та затвердив у її складі головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}