Витрати на зарплату апарату Нафтогазу зросли в 10 разів з 2016 року - Кістіон

Витрати на зарплату апарату Нафтогазу зросли в 10 разів з 2016 року - Кістіон

Укрінформ
Витрати на заробітну плату працівникам апарату НАК "Нафтогаз України" зросли в 10 разів із 2016 року.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон під час години запитань до уряду в парламенті 7 червня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Якщо подивитись, скільки фінансових ресурсів витрачається лише на утримання апарату Нафтогазу, то з 2016 року ці кошти збільшились в 10 разів. Якщо було 800 мільйонів (грн - ред.), то тільки на апарат у вигляді зарплати витрачається більше 3,5 мільярда (грн - ред.)", - сказав він.

Він додав, що, завдячуючи рішенням уряду, Нафтогаз, починаючи з 2016 року, став прибутковою компанією.

"Якщо проаналізувати ефективність використання фінансових ресурсів по НАК "Нафтогаз" і питання дефіциту фінансових ресурсів на закупівлю газу в період найнижчої ціни, я думаю, що це питання до креативного менеджменту Нафтогазу. Компанія прибуткова, де фінанси?" - зауважив Кістіон.

Читайте також: Газ для українців може подешевшати. Гривень на 900

Урядовець також додав, що протягом останніх років НАК НАфтогаз не затверджує фінансовий план: "Думаю, що тут є питання, над яким потрібно працювати і нардепам, і правоохоронним органам".

Раніше очільник Нафтогазу Андрій Коболєв заявив, що перешкодою для закупівлі газу Нафтогазом може стати дефіцит оборотних коштів у компанії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-