Нафтогаз

14 лютого 2020

13 лютого 2020

Ляшко подав до суду через "захмарні премії" Нафтогазу

Олег Ляшко просить Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправними дії Кабміну та НАК “Нафтогаз України” у встановленні та виплаті премій керівництву компанії за перемогу у Стокгольмському арбітражі над “Газпромом”.

12 лютого 2020

11 лютого 2020

Коболєв назвав дві умови відкриття ринку газу для населення

Ринок газу для населення може запрацювати, якщо виконати дві умови: дозволити громадянам змінювати постачальника незалежно від наявності боргів і заборонити облгазам відключати споживача протягом року після переходу.

Вітренко пропонує виграні у Стокгольмі гроші та ще $7 мільярдів Газпрому розділити між українцями

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" пропонує витратити на енергоефективність кошти, що були отримані від Газпрому за рішенням Стокгольмського арбітражу, гарантовані надходження від транзиту, а також власну премію.

10 лютого 2020

Нафтогаз може переорієнтуватися на енергоефективність - Коболєв

НАК "Нафтогаз України" обговорює з урядом його очікування і роль Нафтогазу після анбандлінгу і скасування ПСО. Одним із завдань, яке може виконувати компанія, є зменшення потреби України в імпорті газу і досягнення енергонезалежності.

Коболєв про LNG-термінал: виправдав би себе з точки зору безпеки, але не економіки

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв вважає, що якби Туреччина дозволила проходження через Босфор, то LNG-термінал (термінал з отримання та регазифікації зрідженого газу) виправдав би себе з точки зору безпеки, але не економіки.

07 лютого 2020

05 лютого 2020

Зеленський знайшов, куди направити $2,9 мільярда Газпрому

Президент України Володимир Зеленський запропонував направити 2,9 мільярда доларів, які "Нафтогаз" отримав від "Газпрому" у рамках виконання рішення Стокгольмського арбітражу, на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток медицини.

04 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-