Таран

03 липня 2020


Вилучення військової техніки: міністр оборони назвав дії слідчих ДБР підривом бойової готовності

Неузгодженість дій правоохоронців та службовців військової контррозвідки призвели до підриву бойової готовності частин ППО, і оцінку їм мають дати правоохоронні органи.

16 червня 2020


Таран провів переговори з главою представництва НАТО в Україні

Міністр оборони України Андрій Таран обговорив з главою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим стан та перспективи практичної реалізації Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО.

15 червня 2020

13 червня 2020


У Міноборони назвали здобутки 100 днів уряду Шмигаля

За сто днів роботи уряду Дениса Шмигаля керівництву Міноборони вдалося перейти на нову структуру системи управління ЗСУ, сумісну з аналогічними системами держав НАТО, а також розробити програми переходу на сучасні види озброєнь.

26 травня 2020

09 травня 2020

01 травня 2020


Таран обговорив оборонну реформу зі стратегічним радником від США

Міністр оборони України Андрій Таран провів телефонну розмову з головним стратегічним радником високого рівня з питань оборонної реформи Міністерства оборони та Збройних сил України генерал-лейтенантом ЗС США (у відставці) Кітом Дейтоном.

25 квітня 2020


Канада готова продовжувати надавати Україні оборонну допомогу

Міністр оборони Андрій Таран у телефонній розмові із послом Канади в Україні Ларисою Галадзою отримав підтвердження всебічної підтримки територіальної цілісності та суверенітету України та готовності продовжувати надання допомоги для зміцнення обороноздатності України.

21 квітня 2020


В Україні визначили завдання та структуру Директорату політики у сфері оборони

Міністр оборони України Андрій Таран створив Директорат політики у сфері оборони з метою розробки оборонної політики та контролю за її виконанням, удосконалення стратегічного оборонного планування та управління оборонними ресурсами.


МОУ проводить конкурс з відбору фахівців до Директорату оборонної політики

Міністр оборони України Андрій Таран підписав документ, яким скасовано наказ 2016 року, що регламентував діяльність Проєктного офісу реформ. Проводиться відкритий конкурс з відбору фахівців до Директорату оборонної політики.

13 квітня 2020

08 квітня 2020


Пентагон запевнив Україну в підтримці

Сполучені Штати підтримують Україну в її зусиллях зміцнити систему безпеки й оборони на тлі російської агресії та виступають за посилення ролі в цьому процесі європейських союзників.

03 квітня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-