Північний потік-2

25 липня 2021

24 липня 2021

23 липня 2021


Єврокомісія отримала запит від України про консультації щодо Nord Stream 2

Єврокомісія підтвердила отримання від України офіційного запиту на проведення консультацій у зв’язку з оголошеною домовленістю між США і Німеччиною щодо завершення будівництва російського газопроводу «Північний потік -2».


Угода США і Німеччини про Nord Stream 2 стане провальною для України, якщо нічого не робити - Зеркаль

Україна після оприлюднення рамкової угоди США і Німеччини щодо «Північного потоку-2» має докласти зусиль, аби довести, що українська газотранспортна система є реальною альтернативою монополії «Газпрому», а її збереження потрібне Європі.


Nord Stream 2: Український інститут майбутнього закликає владу зібрати Раду і РНБО

Громадська організація “Український інститут майбутнього” (UIF) наполягає на скликанні позачергового закритого засідання парламенту і Ради націлнальної безпеки і оборони України у зв'язку з останніми подіями, пов'язаними з російським газопроводом "Північний потік-2".

22 липня 2021


Вітренко у Штатах розповів, як Росія вже зараз використовує газ у якості зброї

Голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко під час візиту до Вашингтона поінформував американську сторону, що Росія просто зараз використовує газ як зброю, заблокувавши доступ європейських країн до української ГТС.


Кулеба – про Nord Stream 2: Угода США та Німеччини - це ще не кінець історії

Досягнення угоди між США і Німеччиною щодо «Північного потоку-2» не означає, що Україна припинить введенню його в експлуатацію та не боротиметься за поширення на газопровід норм Третього енергопакету ЄС.


Єврокомісія готова обговорювати з Україною Nord Stream 2 – речник

Єврокомісія взяла до уваги заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби із запитом про консультації навколо проєкту «Північний потік -2», і готова обговорювати цю тему, але поки що в Брюсселі не отримали від України такого формального запиту.


Меркель вважає «доброю» для України угоду Німеччини і США про Nord Stream 2

Канцлер ФРН Ангела Меркель упевнена, що контракт на газовий транзит для України після 2024 року буде продовжений, а також у тому, що угода між Берліном і Вашингтоном щодо «Північного потоку 2» є доброю для України.


Разумков закликав Конгрес США продовжувати санкції, щоб не допустити запуск Nord Stream 2

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав Конгрес США утримуватися від затвердження будь-яких угод, які загрожуватимуть енергетичній безпеці Європи та становитимуть загрозу національним інтересам України та Сполученим Штатам Америки.


Вітренко не вірить в гарантії Німеччини щодо Nord Stream 2

Голова "Нафтогазу" Юрій Вітренко прокоментував повідомлення про домовленості США і Німеччини щодо "Північного потоку-2", наголосивши, що третя сторона не може гарантувати транзит газу через територію України.

21 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-