Донбас

09 квітня 2020

Більшість жителів Донбасу не підтримують вибори на умовах бойовиків та повну амністію

Більшість громадян на підконтрольній українській владі території Донбасу вважають неприйнятними такі компроміси заради миру, як вибори на умовах бойовиків, повна амністія та формування правоохоронних органів з представників непідконтрольних територій.

Більшість жителів Донбасу хочуть повернення окупованих територій

Більшість жителів підконтрольних Україні районів Донецької і Луганської областей виступають за повернення окупованих територій до України без надання особливого статусу чи розширених повноважень регіону.

Обмін полоненими і не тільки: у ТКГ розповіли про результати “карантинної” зустрічі

Під час чергових зустрічей Тристоронньої контактної групи в формі відеоконференцій 6-8 квітня сторони досягли принципової домовленості про наступний етап обміну утримуваними особами найближчим часом.

На Донбасі дедалі більше людей вважають Росію стороною конфлікту

Кількість громадян на підконтрольній українській владі території Донбасу, які вважають Росію стороною конфлікту, за трохи більш як рік зросла, тому Україні не варто погоджуватися на рішення, які нівелюватимуть роль Росії як сторони конфлікту.

Два німецькі форуми закликали до миру на Донбасі задля протидії Covid-19

Німецько-український і Німецько-російський форуми спільно закликали сторони конфлікту на Донбасі до довгострокового припинення вогню та до рішучих заходів для захисту місцевого населення від пандемії Covid-19.

08 квітня 2020

Росія має забезпечити ОБСЄ безперешкодний доступ до окупованого Донбасу – Боррель

Росія та збройні формування, яких вона підтримує, мають надати безпечний та безперешкодний доступ для ОБСЄ, міжнародних неурядових і гуманітарних організацій до тимчасово не підконтрольних уряду України територій на Донбасі, ндто на тлі епідемії коронавірусу.

Бойовики "ЛНР" намагалися завербувати чиновницю Луганської ВЦА – контррозвідка

Контррозвідники Служби безпеки України запобігли на Луганщині втягнення очільниці однієї зі структурних ланок обласної військово-цивільної адміністрації в антиукраїнську діяльність на користь терористичної організації "МДБ ЛНР".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}