Будівництво

19 вересня 2019

18 вересня 2019

У Києві інвестори вимагають завершення будівництва проблемних довгобудів

Під будівлею Київської міської державної адміністрації розпочалася всеукраїнська піша хода інвесторів новобудов, учасники якої вимагають завершення будівництва проблемних довгобудів та введення в експлуатацію придбаного ними житла.

16 вересня 2019

Заступника Філатова оголосили у розшук через розкрадання на ремонті мосту

Посадовців міськради Дніпра, підозрюваних у привласненні 29,5 млн грн бюджетних коштів на ремонті моста, оголошено у розшук, іншим фігурантам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

12 вересня 2019

11 вересня 2019

Рада планує створити Єдину електронну систему у сфері будівництва

ВР ухвалила в першому читанні законопроєкт №1081 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва".

Мораторій на будівництво у столиці стосуватиметься виключно нової забудови — Кличко

Проєкт Київської міськради про запровадження мораторію на нове будівництво у столиці стосуватиметься виключно нової забудови та документів на неї. Розпочатого законного будівництва чи об‘єктів, що мають бути введені в експлуатацію, мораторій не стосуватиметься.

10 вересня 2019

06 вересня 2019

Раді рекомендують ухвалити законопроєкт про електронну систему у сфері будівництва

Профільний комітет рекомендує Раді ухвалити за основу і в цілому законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва" (№1081).

Комітет ВР рекомендує ухвалити зміни до закону "Про будівельні норми"

Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту ухвалити законопроєкт №1052 "Про внесення змін до Закону України "Про будівельні норми" щодо удосконалення нормування у будівництві".

05 вересня 2019

04 вересня 2019

31 серпня 2019

30 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-