Підручний увійшов у топ-10 заключного спринту сезону Кубка світу з біатлону

У Кенморі (Канада) чоловіча спринтерська гонка продовжила заключний, дев'ятий етап Кубка світу з біатлону-2023/24.

Переможцем на дистанції 10 км із чистою стрільбою на двох вогневих рубежах став норвежець Йоганнес-Тінгнес Бьо, який подолав дистанцію за 23 хвилини 37 секунд, передає Укрінформ.

«Срібло» з одним промахом здобув італієць Томмазо Джакомел (відставання - 1 хвилина 02,7 секунди), «бронза» дісталася старшому брату лідера - Тар'єю Бьо (+1.04,2).

Кращим серед українців став Дмитро Підручний (0 промахів), який фінішував із 10-м результатом (+1.28,5).

Артем Прима (2 промахи) посів 50-те місце, Віталій Мандзин (2) - 61-е, Антон Дудченко (0) - 74-е, Тарас Лесюк (4) - 88-е серед 101 учасника.

Програму канадського етапу Кубка світу 16 березня продовжать гонки переслідування у жінок (19.10) та у чоловіків (23.10).