Кубок світу з біатлону. Спринт у Кенморі виграла італійка Віттоцці, Джима - 22-а

У Кенморі (Канада) жіночою спринтерською гонкою стартував заключний, дев'ятий етап Кубка світу з біатлону-2023/24.

Переможницею на дистанції 7,5 км із чистою стрільбою на двох вогневих рубежах стала італійка Ліза Віттоцці, передає Укрінформ.

На п'єдестал також піднялися француженка Лу Жанмонно (відставання від лідерки 5,5 секунди) та швейцарка Лєна Хеккі Гросс (+8,6 секунди), передає Укрінформ.

Кращою серед українок стала Юлія Джима (0), яка показала 22-й час (+1.12,1).

Ірина Петренко (1 промах) фінішувала 33-ю, Христина Дмитренко (1) - 41-ю, Анастасія Меркушина (2) - 50-ю. Анна Кривонос не стартувала.

Загалом на старт вийшло 97 біатлоністок.

Програму канадського етапу Кубка світу продовжить чоловіча спринтерська гонка на 10 км, яка відбудеться 15 березня (початок о 18.40).

На фото: Ліза Віттоцці (Sportschau).