Україна встановила національний рекорд зимових Дефлімпіад за медалями

Збірна України здобула ще чотири нагороди на зимових Дефлімпійських іграх, що тривають у турецькому Ерзурумі.

Упродовж п'ятого змаганльного дня українці виграли два «золота» та по одному «сріблу» і «бронзі» в лижних перегонах, передає Укрінформ.

Загалом наша команда виборола вже 14 нагород - 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові. Це - національний рекорд за кількістю медалей на зимових Дефлімпіадах. На попереднії Іграх-2019 команда мала 11 медалей.

Удруге нинішньої Дефлімпіади українські лижники зайняли уесь п'єдестал. Триразовий дефлімпійський чемпіон-2019 Дмитро Мажаєв піднявся на найвищу сходинку, вигравши «золото» у масстарті. Разом із Дмитром подіум розділили відповідно Руслан Денисенко та Володимир Пишняк.

Утретє поспіль титул виборола Єлізавета Нопрієнко. До перемог на 5 км класичним стилем та у спринті вільним стилем українська лижниця додала чемпіонство у масстарті.

Після п'яти днів змагань збірна України упевнено лідирує у командному заліку (7 золотих, 4 срібні, 3 бронзові медалі). На другому місті Китай - 3,5,5, на третьому - Польща - 3+2+0.