Хокеїсти збірної України U18 обіграли Німеччину на Меморіалі Дзурілли

Юнацька збірна України (U18) з хокею здобула першу перемогу на Меморіалі Владіміра Дзурілли в словацькому місті Попрад.

Українські хокеїсти у результативній зустрічі в овертаймі з рахунком 6:5 перемогли команду Німеччини -  6:5 (2:3, 2:2, 1:0, 1:0), передає Укрінформ.

Овертайм, який розпочався з рахунку 5:5, команди розпочали в нерівних складах. Наприкінці третього періоду капітан нашої збірної Олексій Євтехов «заробив» меншість, за яку потім реабілітувався, закинувши переможну шайбу. Останні хвилини капітан грав із розсіченням підборіддя...

У попередній зустрічі підопічні Олександра Бобкіна у серії булітів поступилися збірній Словаччини U19 - 3:4.