Бенедикт Долль виграв спринт Кубка світу з біатлону в Обергофі

В Обергофі (Німеччина) стартував четвертий етап Кубка світу з біатлону.сезону-2023/2024.

Спринтерську гонку на 10 км з двома вогневими рубежами виграв господар траси Бенедикт Долль, передає Укрінформ.

Німецький біатлоніст показав час 24 хвилини 12,2 секунди і припустився 1 промаху.

Друге-третє місця посіли норвежці. Стурла Легрейд має 1,6 секунди відставання і 1 промах, у Ендре Стремсгейма - +5,4; 1.

Серед українців найкращий результат (31-й) показав Віталій Мандзин (+1.50,0: 1 промах). Дмитро Підручний був 34-м, Антон Дудченко - 41-м,  Артем Прима - 51-м,  Артем Тищенко - 65-м.

Загалом на гонку були заявені 100 учасників.

Жіноча гонка на 7,5 км розпочнеться сьогодні о 15.25 за київським часом. Виступлять українки Ірина Петренко (15-й стартовий номер), Юлія Джима (31-й), Анастасія Меркушина (41), Христина Дмитренко (59) та Любов Кип'яченкова (89).

6 грудня відбудуться чоловіча (12,5 км) та жіноча (10 км) гонки переслідування.

Завершать етап в Обергофі класичні естафети, які пройдуть 7 січня.