Футбольні матчі в Туреччині перенесли через напад президента клубу на суддю

Матчі у всіх турецьких футбольних лігах перенесені на невизначений термін після того, як президент клубу «Анкарагюджю» Фарук Коджа побив арбітра після матчу Суперліги проти «Різеспора» (1:1), повідомляє.футбольною асоціацією країни.

Як повідомляє Sky Sports, у заяві, опублікованій через кілька годин після закінчення поєдинку, Федерація футболу Туреччини заявила, що засуджує цей «нелюдський і мерзенний» напад, передає Укрінформ.

За словами міністра внутрішніх справ Алі Ерлікая, було видано ордер на арешт Фарука Коджи. Міністр також додав, що в рамках судового розслідуванн затримано вже двоє людей.

Додамо, що у матчі «Анкарагюджю» - «Різеспор» гості зрівняли рахунок на 90+7 хвилині. Раніше у «Анкарагюджю» скасовали гол, крім того, команда з Анкари на 50-й хвилині залишилася у меншості.