УПЛ: «Динамо» обіграло «Оболонь»

«Оболонь» майже всю гру провели у меншості.

Київське «Динамо» перемогло «Оболонь» (2:0) у поєдинку 17-го туру Української Прем'єр-ліги, передає Укрінформ.

На 13-ій хвилині зустрічі Вовкун отримав пряму червону за те, що потягнув Ваната за корпус під час закидання на центральний вхід до штрафного з глибини та залишив свою команду у меншості.

Відзначитись «Динамо» змогло у другому таймі – на 67-ій хвилині забив Беніто. Наприкінці зустрічі Мороз отримав другу жовту, а «Оболонь» залишилась із 9-ма футболістами на полі, включаючи голкіпера. На 88-ій хвилині Ванат реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок у матчі.

«Динамо» перемагає – 2:0 та займає п’яте місце в УПЛ, у них 28 очок, «Оболонь» йде тринадцятою, маючи в своєму активі 14 пунктів.

Сьогодні в УПЛ «Металіст 1925» обіграв «Олександрію» - 3:0.