УПЛ: «Олександрія» розгромила «Металіст 1925»

Харків’яни догравали матч у меншості.

«Металіст 1925» поступився «Олександраї» - 0:3 у поєдинку 17-го туру Української Прем'єр-ліги, передає Укрінформ.

«Олександрія» відкрила рахунок у другому таймі, на 64-ій хвилині відзначився Скорко.

На 71-ій хвилині зустрічі Жичиков отримав другу жовту картку та покинув поле, залишивши свою команду у меншості. Перевагою у кількості відразу скористалась «Олександрія» - на 75-ій хвилині гол забив Плакса. Наприкінці поєдинку Плакса зробив дубль, а відтак розгромний рахунок у матчі – 3:0.

«Олександрія» перемагає та здобуває 3 очки, тепер вони займають 11-е місце в УПЛ, маючи в своєму активі 16 очок, «Металіст 1925» - 13-ий, у них 15 очок.

Як повідомляв Укрінформ, в іншому поєдинку ігрового дня «Динамо» грає з «Оболонню», після першого тайму рахунок 0:0.