Підручний фінішував 19-м у персьюті етапу Кубка світу з біатлону

Український біатлоніст Дмитро Підручний посів 19-те місце у гонці переслідування на 12,5 км другого етапу Кубка світу у Гохфільцені (Австрія).

Підручний мав 2.50,2 відставаня і припустився двох промахів на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

Інший українець - Антон Дудченко показав 49-й результат.

Виграв гонку чотириразовий олімпійський чемпіон з норвегії Йоганнес Бьо. Його час - 33 години 05,1 секунди; 1 промах.

«Срібло» і «бронза» також у норввежців - відповідно Йоганнеса Дале та Тар'єя Бьо.

У жінок о 15.45 на 10-кілометрову дистанцію гонки переслідування від України сьогодні вийдуть Анастасія Меркушина (23), Юлія Джима (38), Ірина Петренко (51) та Анна Кривонос (57).

У програмі австрійського етапу Кубка світу залишилися класичні естафети (10 грудня).