Дудченко посів 12-е місце в індивідуальній гонці шведського етапу Кубка світу з біатлону

В Естерсунді (Швеція) відбувся другий старт восьмого етапу Кубка світу з біатлону.

Чоловічу індивідуальну гонку на 20 км виграв із чистою стрільбою німець Бенедікт Долль, передає Укрінформ.

Срібним призером став італієць Томмазо Джакомел (1 промах) з відставанням 1 хвилина 09,1 секунди, «бронза» дісталася норвежцю Ветле-С’ястаду Крістіансену (1) - 1.11,5.

Кращий серед українців - Антон Дудченко (2 штрафні хвилини), який показав 12-й результат (+3.03,4).

Денис Насико (1) посів 25-е місце (+4.17,0), Богдан Цимбал (1) - 39-е (+5.14,6), Артем Прима (3) - 54-е (+5.34,1), Артем Тищенко (4) - 54-е (+6.33,6).

У програмі шведського етапу Кубка світу також - класичні естафети (11 березня) і масстарти (12 березня).

На фото: Антон Дудченко (ukrbiathlon.com.ua).