«Ворскла» у Полтаві обіграла «Зорю» у 22 турі УПЛ

Футболісти «Ворскли» з рахунком 4:2 обіграли у Полтаві луганську «Зорю» у 22-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на стадіоні імені Олексія Бутовського у господарів забили Руслан Степанюк (8-ма хвилина) та Владислав Кулач (24, 33, 49). Ще одного м'яча відправив у власні ворота хавбек полтавців Олів'є Тіль (79). У гостей відзначився голом Денис Фаворов (90+3), передає Укрінформ.

Закарпатський «Минай» також переміг одного з лідерів - чернігівську «Десну» (3:1).

Голи: Анатолій Нурієв (23, з пенальті, 39), Василь Пиняшко (50) - Максим Імереков (56).

У суботу пройде центральний матч туру. Донецький «Шахтар» на столичному НСК «Олімпійський»  зійдеться з київським «Динамо» (початок о 19.30; покаже телеканал «Футбол 1»).

На неділю, 18 квітня, заплановані поєдинки «Інгульця» (Петрове) і львівського «Руха» (14.00; «Футбол 1»), «Маріуполя» і донецького «Олімпіка» (17.00; «Футбол 1»), ковалівського «Колоса» і «Дніпра-1» (19.30; «Футбол 1»).

Як повідомляв Укрінформ, стартовий матч туру «Львів» - «Олександрія» завершився у п'ятницю з рахунком 3:1 на користь львів'ян.

Голи: Ернест (39-та хвилина), Олег Білик (43, автогол), Назарій Нич (55) - Денис Устименко (30).

Турнірне становище: «Динамо» - 52 очки (після 21-ї гри), «Шахтар» - 45 (21), «Зоря» - 38 (21), «Ворскла» - 37 (22), «Десна» - 36 (22), «Колос» - 33 (21), «Олександрія» - 26 (22), «Дніпро-1» - 25 (21), «Маріуполь» - 21 (21), «Інгулець» - 19 (21), «Львів» - 18 (20), «Минай» - 18 (21), «Олімпік» - 17 (20), «Рух» - 16 (20).

На фото: Владислав Кулач/vorskla.com.