«Ліверпуль» в компенсований час вирвав перемогу над «Астон Віллою»

Команда Клоппа повернулася в зону Ліги чемпіонів.

«Ліверпуль» на своєму полі переміг «Астон Віллу» (2:1) в матчі 31-го туру англійської прем'єр-ліги, повідомляє Укрінформ.

У кінцівці першого тайму Оллі Уоткінс вивів «Астон Віллу» вперед. «Ліверпуль» швидко відігрався, але гол Роберто Фірміно був скасований за допомогою системи VAR.

На 57-й хвилині господарі поля все ж зрівняли рахунок в матчі - Мохамед Салах був першим на добиванні. У компенсований час точний удар Трента Олександра-Арнолда приніс Ліверпулю перемогу.

«Ліверпуль» набрав 52 очки і піднявся на четверте місце в АПЛ. «Астон Вілла» займає десяту позицію.

Топ-4 АПЛ: 1. «Ман Сіті» - 74 (32), 2. «МЮ» - 60 (30), 3. «Лестер» - 56 (30), 4. «Ліверпуль» - 52 (31).

Нагадаємо, 14 квітня Ліверпуль вдома прийматиме Реал в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок команд в Мадриді завершився впевненою перемогою «бланкос» - 3:1.