АПЛ: «Ман Сіті» сенсаційно програв «Лідсу»

Команда Хосепа Гвардіоли випереджає «Манчестер Юнайтед» на 14 очок.

У матчі 31-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» програв на своєму полі «Лідсу» 1:2, повідомляє Укрінформ.

Господарі несподівано програли перший тайм 0:1. У гостей відзначився на 42-й хвилині Даллас. Наприкінці тайму «Лідс» залишився вдесятьох – червону картку отримав Купер.

Лише на 76-й хвилині «Ман Сіті» відігрався – м’яч забив Ферран Торрес. Однак, у компенсований час Даллас забив вдруге і приніс «Лідсу» сенсаційну перемогу 2:1.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і відіграв увесь матч.

Топ-4 АПЛ: 1.«Ман Сіті» - 74 (32), 2.«МЮ» - 60 (30), 3.«Лестер» - 56 (30), 4.«Вест Гем» - 52 (30).

Головний конкурент «Ман Сіті» - «Манчестер Юнайтед» свій матч 31-го туру зіграє на виїзді проти «Тоттенгема» (11 квітня, 18:30).