Баскетбольна збірна Луцьку виграла міжнародний ветеранський турнір

В обласному центрі Волині відбувся міжнародний ветеранський турнір з баскетболу.

Цьогоріч у змаганнях, які проходили 13-14 вересня у спорткомплексі СНУ, взяли участь команди з чотирьох країн Європи: 4 команди з України, 2 - з Литви та по одній з Білорусі та Польщі. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

Фактично кожен поєдинок відзначився безкомпромісною боротьбою та цікавими ігровими епізодами. У підсумку переможцями турніру стали господарі майданчику – команда Луцька. Волиняни у фінальному матчі виграли у баскетболістів з литовської Утени. Зазначимо, що в складі лучан виступали президент БК “Старий Луцьк-Університет” Олексій Мельник та головний тренер команди Володимир Журжій, якого було визнано MVP турніру.

Баскетбольна команда рівненських ветеранів у фінальному поєдинку перемогла суперників із Кривого Рогу і посіла 3 місце.