Польща

23 лютого 2020

Вибори президента Польщі: Туск підтримав опозиційного кандидата

Експрезидент Європейської ради, голова Європейської народної партії Дональд Туск активно підтримуватиме кандидатку від ліберальної Громадянської коаліції, віце-маршалка Сейму Малгожату Кідаву-Блонську на посаду президента Польщі.

22 лютого 2020

21 лютого 2020

20 лютого 2020

Україна і Польща активізують співпрацю у сфері фітосанітарних заходів

Компетентні органи в галузі охорони здоров’я тварин та безпечності харчових продуктів України і Республіки Польща домовилися про активізацію співпраці у сфері санітарних та фітосанітарних заходів (СФЗ).

Зауваження польських аграріїв до України на 99% базуються на міфах - Мінекономіки

Польським аграріям не вистачає інформації про економіку України, їхні зауваження до функціонування сільського господарства в нашій країні на 99% ґрунтуються на міфах, які не мають нічого спільного з реальністю.

За рік у Польщі народилися майже 3 тисячі громадян України

При посольстві України у Варшаві, генеральних консульствах у Любліні та Кракові, а також консульській установі у Гданську торік оформлено майже 3 тис. довідок про реєстрацію новонароджених громадянами України.

19 лютого 2020

18 лютого 2020

17 лютого 2020

Малюнок Сущенка на благодійному гала-вечорі у Польщі продали за тисячу євро

Репродукцію малюнка власного кореспондента Укрінформу, колишнього бранця Кремля Романа Сущенка "Маяк Ар-мен" продано на аукціоні під час благодійного гала-вечора на підтримку України в польському місті Тарнов за 4,2 тис. злотих (приблизно 1 тис. євро).

16 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-