Соболь допоміг “Брюгге” обіграти ЛАСК у відборі Ліги чемпіонів УЄФА

Бельгійський футбольний клуб “Брюгге” у кваліфікації Ліги чемпіонів зробив вагому заявку на вихід до групового турніру.

У першому матчі плей-офф раунду “Брюгге” переграв на виїзді австрійський ЛАСК із рахунком 1:0. Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Поєдинок ЛАСК - “Брюгге” відбувся 21 серпня. Український захисник Едуард Соболь вийшов на поле в стартовому складі своєї бельгійської команди і відіграв 66 хвилин, після чого був замінений. Соболь не відзначився результативними діями, але допоміг своїй команді здобути надзвичайно важливу перемогу.

Єдиний м'яч у цій зустрічі на 14-й хвилині з пенальті забив Ханс Ванакен. Таким чином, підопічні Філіппа Клемана створили собі гарний плацдарм перед матчем-відповіддю, який відбудеться 28 серпня на стадіоні “Ян Брейдель” у Брюгге.

Нагадаємо, Едуард Соболь увійшов до списку футболістів, яких головний тренер збірної України Андрій Шевченко викликав на на матч кваліфікації Євро-2020 з Литвою (7 вересня) і контрольний поєдинок з Нігерією (10 вересня).