В перерві довелося розмовляти жорстко – Петраков

Головний тренер збірної України U-20 розповів про стартову перемогу на чемпіонаті світу в Польщі.

Головний тренер збірної України U-20 Олександр Петраков розповів, за рахунок чого вдалося переграти однолітків із США на чемпіонаті світу-2019 (2:1). Про це повідомляє сайт УАФ.

«У нас не вийшов перший тайм взагалі. У перерві поговорили з хлопцями. Вийшли на другий тайм вже в кращому стані. А в першому таймі віддали ініціативу і могли програвати з рахунком 0:2 вже на 15-й хвилині.

Що говорив підопічним в перерві? Пресі цього краще не знати, ці слова не підлягають переведенню. Розмова була на підвищених тонах. На жаль, довелося розмовляти жорстко. Якщо нам з помічниками вдалося донести до хлопців ці слова, значить, ми свою роботу зробили правильно», - сказав Петраков.

Нагадаємо, футбольна збірна України U-20 обіграла в стартовому матчі ЧС збірну США 2:1. Українці посідають 2-е місце в турнірній таблиці групи D. Лідирує Нігерія, яка обіграла Катар 4:0.

У понеділок, 27 травня, підопічні Петракова зустрінуться з Катаром.