Бундесліга: Коноплянка забив за «Шальке» в матчі з «Гертою»

Український півзахисник забив перший м’яч в цьому сезоні в Бундеслізі.

В матчі 19-го туру німецької футбольної Бундесліги команда Євгена Коноплянки – «Шальке» зіграла внічию 2:2 на чужому полі з «Гертою». Про це повідомляє Укрінформ.

Матч проти «Герти» український півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка розпочав в стартовому складі. На 17-й хвилині українець забив розкішний м’яч і вивів гостей вперед. Це перший гол Коноплянки в цьому сезоні в Бундеслізі.

Перед самою перервою команди влаштували гольову перестрілку. Груїч рахунок зрівняв. На 44-й хвилині Ут знову вивів «Шальке» вперед. А вже на 4-й компенсованій до першого тайму хвилині Ібішевич знову відновив рівновагу. Рахунок 2:2 зберігся до фінального свистка.

Цього сезону Коноплянка зіграв за «Шальке» 14 матчів в усіх турнірах, забив один м’яч і віддав 2 гольові передачі.

У «Шальке» стало 22 очки, команда залишилась на 12-у місці.

Нагадаємо, в грудні керівництво «Шальке» виставило Коноплянку на трансфер. Український півзахисник міг перейти в «Бешикташ», але турецький клуб відмовився платити йому зарплату у розмірі 4,5 млн євро за сезон.