"Кременчук" програв в овертаймі "Дніпру" у матчі Української хокейної ліги

"Кременчук" зазнав другої поразки поспіль у регулярному чемпіонаті Української хокейної ліги.

Після невдачі у матчі з донецьким "Донбасом" (4:9) підопічні Олександра Савицького на домашньому майданчику програли в овертаймі лідеру першості херсонському "Дніпру" з рахунком 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1), повідомляє Укрінформ.

Шайби закинули: Артем Шиманський (40-а хвилина) у складі господарів, Андрій Жвачкін (56) та Кирило Бондаренко (64) - у гостей.

Наступні матчі в Українській хокейній лізі відбудуться 26 січня - "Донбас" прийматиме столичних "Крижаних Вовків", а "Білий Барс" у Білій Церкві зійдеться з "Дніпром".

Турнірне становище: "Дніпро" - 76 очок (після 32-х ігор), "Донбас" - 73 (31), "Кременчук" - 69 (31), "Білий Барс" - 36 (31), "Динамо" (Харків) - 21 (31), "Крижані Вовки" - 7 (32).