Запустили онлайн-бібліотеку з аудіокнигами за програмою ЗНО

Запустили онлайн-бібліотеку з аудіокнигами за програмою ЗНО

Укрінформ
Міністерство цифрової трансформації підтримало проєкт "Слухай" - онлайн-бібліотеку аудіокниг, що входять до програми ЗНО.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба відомства.

«На карантині усі перейшли на навчання онлайн. Нові цифрові рішення у сфері освіти набули особливої актуальності. Проєкт “Слухай” влучив просто в ціль — запропонував озвучити книги з програми ЗНО в аудіоформат. Ми і надалі будемо підтримувати такі соціальні ініціативи, які сприяють побудові цифрової держави», - зазначив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Зазначається, що освітній проєкт «Слухай» став переможцем онлайн-конкурсу корисних думок та ідей HackCorona, які допоможуть українцям протистояти пандемії COVID-19. Конкурс ініціював віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за допомогою програми EGAP, яка фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва і реалізується Фондом Східна Європа та Innovabridge. Загалом у хакатоні взяли участь майже 900 проєктів.

«Слухай» - це найбільша онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою, озвучених голосами українських "зірок". Добірку 60 аудіокниг із творами української літератури, що входять до програми ЗНО, вже можна безкоштовно прослухати.

Читайте також: Ткаченко: У Європі не скорочували бібліотеки, бо вони - найкращий засіб прищепити культуру

До озвучки долучились: Олена Кравець, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Степан Казанін, Юрій Великий, Володимир Мартинець, Анастасія Оруджова, Володимир Шумко, Марта Адамчук, Ната Жижченко, Ліля Ребрик, Даша Астаф'єва, Гарік Корогодський, Тетяна Будь та інші "зірки".

«Проєкт “Слухай” — про нову українську ідентичність. Це бібліотека нового покоління з великою соціальною місією — зробити освіту більш інклюзивною та пристосованою до нового світового порядку», - зауважив автор проєкту, громадський діяч Олександр Барабошко.

«Слухай» отримав фінансування, і це дасть змогу наростити базу літератури на платформі та підвищити впізнаваність серед українців, зауважили у Мінцифри.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-