Біометричний паспорт дитині можна оформити від її народження - МВС

Біометричний паспорт дитині можна оформити від її народження - МВС

Укрінформ
Оформити біометричний паспорт дитині можна від самого її народження, і дійсним цей документ буде впродовж 4 років.
Про це інформує пресслужба МВС з посиланням на дані ДМС у Facebook.

"Плануєте подорож за кордон з дитиною? Не знаєте, як оформити малюку біометричний паспорт? Зробити це можна від самого народження. Дійсний документ протягом 4 років", - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що забрати готовий біометричний паспорт дитини може один з батьків (зі своїм паспортом та свідоцтвом про народження дитини) або інша особа за наявності нотаріально завіреної довіреності.

За даними відомства, вартість дитячого закордонного паспорта складає 682 грн за 20 робочих днів, прискорений варіант - 1034 грн за 7 робочих днів.

"Сфотографуватися на паспорт можна й в міграційній службі при подачі документів. Але якщо у вашої дитини (віком до 12 років) з фотографуванням виникають проблеми: лякається фотоспалаху, не може всидіти на місці, не закривати очей більше 2 секунд, самостійно принесіть нам (в ДМС - ред.) одну фотокартку", - уточнюється у повідомленні.

Читайте також: Зеленський вніс зміни до указу про дипломатичний та службовий паспорти України

Серед вимог до фото - розмір 10х15 сантиметрів; зображено 70% обличчя; білий фон, ніяких сторонніх предметів; чіткі контури; без дефектів.

До фото потрібно долучити такі документи: оригінал свідоцтва про народження; ІПН (якщо є); паспорт одного з батьків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-