Діти

20 червня 2021

19 червня 2021

18 червня 2021

17 червня 2021


У Києві відкрили фотовиставку до Дня батька

У будівлі Київської міської державної адміністрації відкрито фотовиставку «Коли ми разом», яка присвячена Дню батька та спрямована на підвищення іміджу відповідального татівства.


Рада виділила 300 мільйонів на діагностичні центри для новонароджених

Верховна Рада ухвалила президентський закон №5589 "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо забезпечення розширеного неонатального скринінгу в Україні".


На Закарпатті жінка розпродає свій квітник, щоб зібрати кошти онкохворим дітям

Мукачівка Наталя Васько розпродає іриси та інші квіти зі свого квітника, щоб зібрати кошти для онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні, а також безкоштовно віддає рослини на озеленення прибудинкових територій та шкіл.

16 червня 2021

09 червня 2021


Центр для онкохворих дітей «Дача» готується до відкриття - Moneyveo

Центр для онкохворих дітей «Дача» у Києві готується до відкриття. Фінансова компанія Moneyveo допомагає будівництву нового корпусу, щоб у ньому мали змогу перебувати під час лікування сім’ї з онкохворими дітьми.

08 червня 2021

07 червня 2021


У Миколаєві спростовують, що фігурантів «маргаринової справи» виправдали

Миколаївська обласна прокуратура спростувала інформацію щодо виправдання фігурантів резонансної справи про постачання до навчальних закладів неякісної молокопродукції і виплати їм компенсації з міського бюджету.


Отруєння у дитсадку на Буковині: бактерії всюди — у стравах, посуді та воді

Під час дослідження проб продуктів, готових страв, води і поверхонь столів і посуду у дитячому садочку села Іспас, що на Буковині, виявили бактеріальне забруднення. Найімовірніше, саме їжа стала причиною харчового отруєння 26 дітей із цього садка та двох дорослих працівників.

06 червня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-