Поліція посилила заходи безпеки під Радою

Поліція посилила заходи безпеки під Радою

Фото
Укрінформ
Зранку 7 листопада урядовий квартал у центрі Києва перебуває під посиленою охороною Національної поліції у зв'язку із масовими заходами.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Так, близько півсотні поліцейських чергують під стінами приміщення комітетів Верховної Ради по вулиці Садовій. Така ж кількість правоохоронців зосереджена вздовж вулиці Шовковичної. Ще близько двохсот охороняють будівлю парламенту переважно по периметру.

Крім того, по два десятки поліцейських чергують з обох боків вулиці Грушевського (від Шовковичної до Липської), де досі розміщені понад 20 наметів мітингувальників. На вході до наметового містечка з боку вулиці Садової встановлена рамка-металошукач. Також працюють кінологи зі службовими собаками.

Інша частина наметового містечка учасників акції зосереджена у Маріїнському парку.

Загалом ситуація станом на 9.15 залишається спокійною. В зоні акції протесту перебуває наразі до півтисячі осіб.

Зазначимо, 6 листопада розпочався пленарний тиждень Верховної Ради.

Читайте також: Нардепи візьмуться за Виборчий кодекс

Як повідомляв Укрінформ, акція протесту під Верховною Радою триває з 17 жовтня. Її учасники спочатку вимагали ухвалення законопроектів про зняття депутатської недоторканності, про Антикорупційний суд та про зміну виборчого законодавства. Потім до вимог мітингувальників додалась ще вимога внести на розгляд парламенту закон про імпічмент Президента.

17 жовтня під час зіткнень біля будівлі Верховної Ради постраждали п'ятеро осіб, в тому числі поліцейський.

20 жовтня частина мітингувальників розійшлась. Однак партія "Рух нових сил" та депутати "Сапопомочі" вирішили продовжувати протестну акцію під парламентом.

31 жовтня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков дав наказ про відкликання сил МВС з-під Верховної Ради.

Фото: Шамкін Данііл

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-