Я не я, і хата не моя: адвокат потерпілих про позицію генерала Назарова на суді

Я не я, і хата не моя: адвокат потерпілих про позицію генерала Назарова на суді

Фото
Укрінформ
Засідання апеляційного суду у справі генерал-майора Назарова, що відбулося у Дніпрі, не завершилося прийняттям рішення щодо апеляції, розгляд справи продовжиться 3 жовтня.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив адвокат потерпілих Віталій Погосян.

За його словами, засідання тривало майже чотири години. Сторони висловились стосовно апеляції. На початку розгляду Назаров подав клопотання щодо відводу прокурора, проте воно не було задоволено.

Адвокат зазначив, що Назаров при розгляді апеляції дотримувався позиції "я не я, і хата не моя". Бо вважає, що "наказ про його призначення (начальником Штабу антитерористичної операції – ред.) не має юридичної сили, а тому і не має юридичних наслідків".

Крім того, за словами Погосяна, представники генерального штабу та Міністерства оборони як цивільні відповідачі підтримують апеляцію Назарова та його захисту щодо скасування вироку.

Насамкінець Назаров у суді висунув вимогу повторного опитування всіх свідків справи. Таке клопотання буде розглянуто на засіданні 3 жовтня.

Читайте також: Справу проти ватажків "ЛНР" повернули до суду, де двічі провалювали її розгляд

Як повідомлялося, 17 грудня 2015 року в Павлоградському міськрайонному суді на Дніпропетровщині розпочався судовий процес у справі про загибель 49 українських військовослужбовців у літаку Іл-76, збитому 14 червня 2014 року озброєними бойовиками в аеропорту Луганська. На лаві підсудних генерал-майор Віктор Назаров, який на момент трагедії був начальником Штабу антитерористичної операції. Його обвинувачено у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 425 Кримінального кодексу України (недбалому ставленні до служби, вчиненому в бойовій обстановці, що призвело до тяжких наслідків). Суд присудив йому 7 років ув’язнення, однак генерал подав на апеляцію.

Судове засідання у справі генерала Віктора Назарова / Фото: М'якшиков Микола. Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-