Пожежі у Чорнобильській зоні: МВС озвучило радіаційний фон у Києві та області

Пожежі у Чорнобильській зоні: МВС озвучило радіаційний фон у Києві та області

Укрінформ
У Чорнобильській зоні рятувальники продовжують гасіння пожеж на території трьох лісництв - Корогодського, Котовського і Денисовецького, проте радіаційний фон по Києву та Київській області знаходиться в межах норми.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

"Станом на 9 год. 12 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС спільно з працівниками лісової охорони ДАЗВ продовжується гасіння пожеж на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв. Спостерігається горіння трав’яного настилу та лісової підстилки окремими осередками", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до гасіння пожеж залучено 353 чоловіки та 89 одиниць техніки, з них від ДСНС 294 чоловіки особового складу та 64 одиниць техніки (в тому числі 3 літаки АН-32П та 2 вертольоти ДСНС, якими 11 квітня здійснено 107 скидів – 250 т води).

Читайте також: У Чорнобильській зоні досі гасять пожежі - уже дев'ять днів поспіль

Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,013 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год).

У зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення рівні потужності еквівалентної дози гамма випромінювання не змінилися (м. Чорнобиль – 0,020 мР/год, на КДП Дитятки 0,01 мР/год при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год), запевняють у МВС.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю, 12 квітня, у зоні відчуження та безумовного відселення рятувальники все ще продовжують гасити лісові пожежі.

4 квітня о 13:22 до ДСНС надійшла інформація, що в зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка Котовського лісництва виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. Потім зайнявся також трав’яний настил та лісова підстилка між смт Поліське та с. Володимирівка на площі близько 6,5 га та поблизу с. Рудня Осошня на площі близько 4 га. Поблизу с. Грезля Денисовецького лісництва виникла пожежа трав’яного настилу та чагарників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-