На утримання навчально-реабілітаційного центру в Маріуполі дадуть майже 13 мільйонів

На утримання навчально-реабілітаційного центру в Маріуполі дадуть майже 13 мільйонів

Укрінформ
На утримання Маріупольського навчально-реабілітаційного центру цьогоріч спрямують майже 13 млн грн.

Про це повідомив голова Донецької обласної ВЦА Олександр Куць на своїй сторінці у Facebook.

«12 млн 759 тисяч 400 гривень - стільки спрямовуємо у цьому році на утримання Маріупольського навчально-реабілітаційного центру «Сонечко». З них 5 млн 867 тисяч - це державна освітня субвенція, 6 млн 892 тисячі 400 грн - кошти обласного бюджету», - написав очільник області.

Він пояснив, що Маріупольський НРЦ «Сонечко» став справжнім домом для дітей, які потребують особливих освітніх послуг та педагогічної підтримки. Там виховуються діти з усієї області. Зараз у центрі перебуває 4 першокласники з важкими вадами розвитку та 20 дошкільнят (14 з них – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування). Окрім дошкільного відділення та спеціальної загальноосвітньої школи, у «Сонечку» функціонує реабілітаційне відділення, куди зараховано 10 дітей.

Читайте також: У Вугледарі на реконструкцію очисних споруд дадуть 33 мільйони

Центр оснащений сучасним спортивним і медичним обладнанням, тренажерами. Але головне, підкреслив Куць, що в центрі є, кому з усім цим працювати: педколектив досвідчений і фаховий. Відповідно, видно й результати їхньої роботи: вихованці «Сонечка» отримують необхідну допомогу для свого розвитку, беруть участь та перемагають не лише в обласних, а й всеукраїнських фестивалях і конкурсах - «З країни – в Україну», «Світ у твоїх долонях», «Чарівна країна дитинства».

«Ремонт та оснащення Центру повністю відповідає потребам дітей і педагогів, а от навколишню територію будемо упорядковувати та осучаснювати. Вже маємо проект благоустрою загальною вартістю понад 4 млн гривень, і у цьому році плануємо розпочати його реалізацію», - зазначив Куць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-