Традиційне паломництво: Умань цього року очікує близько 40 тисяч хасидів

Традиційне паломництво: Умань цього року очікує близько 40 тисяч хасидів

Укрінформ
Голова ДСНС Микола Чечоткін сьогодні зустрівся з послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, а також представниками поліції та Бюро з питань протидії тероризму Держави Ізраїль, аби узгодити всі заходи щодо гарантування безпеки брацлавських хасидів під час перебування їх з 17 по 27 вересня в паломництві в Умані.

Про це інформує управління ДСНС у Черкаській області.

«Хочу запевнити, що підрозділи ДСНС докладуть максимум зусиль для того, аби гарантувати кожному паломнику безпечні умови перебування в Умані. Спільними зусиллями зробимо все від нас залежне, щоб свято пройшло без надзвичайних ситуацій», - зазначив голова ДСНС.

Зокрема, ДСНС спільно з місцевими органами влади, Нацполіцією та СБУ розробила комплекс заходів взаємодії на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж, подій, а також план реагування. 

У період проведення заходів увесь Черкаський гарнізон перебуватиме у посиленому режимі готовності. З 17 по 27 вересня в Умані буде розгорнуто зведений загін у складі 92 чоловік особового складу та 19 одиниць пожежно-рятувальної техніки, водолазне відділення, хімічна та піротехнічна групи. Крім того, у місцях масового перебування паломників передбачено цілодобове чергування особового складу та пожежно-рятувальної техніки. Аби запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій, була також проведена перевірка протипожежного і техногенного стану об'єктів, де прогнозується найбільше скупчення людей: зокрема будівлі над похованням рабі Нахмана, синагоги та навчального центру. Загалом, сили і засоби ДСНС готові гарантувати пожежну безпеку брацлавських хасидів під час святкування Рош а-Шана.

Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські подякував рятувальникам за взаємодію і відзначив високий рівень підготовки підрозділів ДСНС до гарантування безпеки паломників.

Щорічно у вересні під час святкування іудейського Нового року (Рош-а-Шана) хасиди з усього світу їдуть до могили свого духовного наставника, цадика Нахмана в Умані. За попередніми оцінками, цього року до районного центру Черкаської області очікується прибуття близько 35 - 40 тис. хасидів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-