Паломництво

18 травня 2020


Влада Яворівщини звернулася до поліції щодо незаконного будівництва на паломницькій горі

Влада Яворівського району Львівщини звернулася до поліції і прокуратури з приводу незаконного будівництва дороги і вирубки лісу на Страдецькій (Страдчанській) горі, яка є християнською святинею і місцем масових паломництв.

27 лютого 2020

21 вересня 2019

10 жовтня 2018


Греко-католики Росії здійснили паломницьку подорож в тайгу під Томськом

Вірні Української греко-католицької церкви в Росії здійснили паломницьку подорож у глибоку тайгу за 300 км від Томська на місце поховання блаженних Олімпії і Лаврентії, монахинь конгрегації Сестер Святого Йосифа.

29 серпня 2018

23 травня 2018

06 лютого 2018


Вінниччина отримає нові екскурсійно-паломницькі маршрути

На Вінниччині з нагоди відзначення в цьому році 1030-річчя хрещення Київської Русі-України  видадуть історично-інформаційний довідник духовної спадщини регіону та розроблять нові маршрути екскурсійно-паломницьких поїздок до місць, пов’язаних з історією християнства в Подільському краї та в Україні загалом.

29 серпня 2017


Традиційне паломництво: Умань цього року очікує близько 40 тисяч хасидів

Голова ДСНС Микола Чечоткін сьогодні зустрівся з послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські, а також представниками поліції та Бюро з питань протидії тероризму Держави Ізраїль, аби узгодити всі заходи щодо гарантування безпеки брацлавських хасидів під час перебування їх з 17 по 27 вересня в паломництві в Умані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-