Дніпропетровщина: наслідки російських обстрілів та поточна ситуація в місті й областіі

Дніпропетровщина: наслідки російських обстрілів та поточна ситуація в місті й областіі

Укрінформ
14 червня, 14:00 -  брифінг на тему: «Дніпропетровщина: наслідки російських обстрілів та поточна ситуація в місті й областіі».

Організатори: Медіацентр Україна — Укрінформ.

Спікер: Микола Лукашук - голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області (онлайн).

Теми для обговорення:

– Наслідки ворожих обстрілів, ситуація у Кривому Розі;

– Підрив окупантами Каховської ГЕС: наслідки в області.

Формат заходу – офлайн (Зала 1) + онлайн-включення.

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 1) та в чаті трансляції на YouTube.

Прохання прибувати за пів години до заходу.

Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTVа також ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672/about, на фейсбук-сторінці Ukraine Media Center Ukrinform: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/українською та англійською мовами.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. У разі демонстрації ролика в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

Читайте Пресцентр Укрінформу в Telegram: https://t.me/presscenter_ukrinform?fbclid=IwAR0st84A_-gZzdo-Yej3lg_laJJuJ1ImX1BcnOYGJ4BVfV0io9vdlyfFP3w

Підсумкові матеріали:

На Дніпропетровщині через підрив Каховської ГЕС мільйон людей може залишитися без води - облрада

У Нікопольському і Криворізькому районах Дніпропетровщини, які живилися здебільшого з Каховського водосховища, після підриву росіянами дамби ГЕС без води може залишитися понад мільйон людей - як місцевих мешканців, так і вимушених переселенців.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна - Укрінформ заявив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

"Нікопольський район - це 280 тисяч людей, плюс 40 тис. внутрішньо переміщених осіб. Якщо говорити про Криворізький район, туди переїхала величезна кількість ВПО, на сьогодні це майже 80 тис. людей, які стали на облік у Кривому Розі і районі. Ще величезна кількість людей переїхала після терористичного акту з дамбою... Тож це тисяч 850-900 людей ми нарахували станом на сьогоднішній ранок (у Криворізькому районі - ред.). Тобто більше мільйона людей внаслідок цього терористичного акту можуть залишитися без води", - сказав Лукашук.

Станом на сьогодні, наголосив він, на Дніпропетровщині без центрального водопостачання вже залишилося 300 тис. людей. На забезпечення області привозною водою уряд виділив 159,7 млн грн.

За словами голови облради, у Нікопольському районі, де водозабезпечення майже повністю відбувалося за рахунок Каховського водосховища, ситуаця складніша. Наразі в його найбільших містах - Нікополі, Марганці і Покрові - організовано по 20-30 точок видачі питної води, крім того, відбувається підвіз питної і технічної води різними видами транспорту, зокрема залізничним.

У Криворізькому районі ситуація більш стабільна. Місто на 30% забезпечується з іншого водосховища, Карачуни, і води за економного використання може вистачити на півтора місяці.

Як повідомляв Укрінформ, Агентство відновлення планує збудувати 3 ланки водогону довжиною 87 км, який буде здатний пропускати близько 300 тис. кубометрів води на добу з можливістю збільшення обсягу водопостачання до міст та сіл, де через підрив Каховської ГЕС виникли проблеми з водою. Новозбудована інфраструктура забезпечуватиме якісною питною водою жителів Нікополя, Марганця, Кривого Рогу, Томаківки, Мар’янського і Покрова.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури виділить 1,5 мільярда гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії для будівництва магістральних водопроводів на півдні України.

Відео:

Video:

Замовити фото натисніть тут - Фотобанк

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-