Україна цінує  принципову позицію Польщі щодо

Україна цінує принципову позицію Польщі щодо "Північного потоку-2" - Порошенко

Укрінформ
У рамках участі у 53-й Мюнхенській конференції з питань безпеки, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

Про це повідомляє прес-служба Президента України. 

"Глава Української держави високо оцінив послідовну позицію Польщі щодо протидії реалізації проекту «Північний потік – 2» та оскарження рішення Європейської Комісії щодо збільшення прокачування газу через газопровід OPAL", - йдеться в повідомленні.

Президент України проінформував про ескалацію ситуації на Донбасі та триваючу агресію Росії проти України. Порошенко наголосив на важливості дотримання режиму санкцій ЄС проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України.

Співрозмовники також обговорили питання примирення українського та польського народів, рішуче засудивши нещодавні акти вандалізму, що мали місце в Гуті Пеняцькій та історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили» та, найімовірніше, були організовані третьою стороною.

Сторони також обговорили питання залучення України до регіональних ініціатив, зокрема співпраці між країнами Адріатики, Балтії та Чорного моря.

Під час зустрічі також була досягнута домовленість про проведення ближчим часом у Києві Консультаційного Комітету Президентів України та Республіки Польща.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-