Експосадовця КМДА підозрюють у незаконній передачі держмайна профспілкам

Експосадовця КМДА підозрюють у незаконній передачі держмайна профспілкам

Укрінформ
Працівники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління майном КМДА, який незаконно передав право власності на державне майно профспілкам, зокрема, йдеться про Будинок профспілок, готель “Турист”, курорт “Пуща Водиця”.

Про це інформує пресслужба відомства, передає Укрінформ.

Як зазначається, загальна сума на момент вчинення злочинів сягала понад 300 млн грн, а наразі вартість цих об’єктів у десятки разів більше і сягає мільярдів гривень.

Спільно з працівниками СБУ задокументовано, що починаючи з 1992 року і по теперішній час посадовці Федерації професійних спілок України та підконтрольних Федерації приватних акціонерних товариств, за попередньою змовою групою осіб, незаконно оформлювали право власності на державне майно, а потім відчужували курортно-оздоровчі, спортивні, туристичні та інші державні комплекси”, - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що чиновник КМДА всупереч вимогам законодавства видавав накази з оформлення права власності на майнові комплекси та об’єкти нерухомості.

Зокрема, посадовець незаконно оформив право власності на майнові комплекси/об’єкти нерухомого майна, а саме: Будинок профспілок на Майдані Незалежності, будинок площею 3 тис. 720 кв. м на вулиці Хрещатик, виробничо-адміністративний будинок на вулиці Шота Руставелі у Києві, готельний комплекс «Турист», майновий комплекс загальною площею 3 тис. 338 кв. м на вулиці Трутенка, відділення санаторію ім. 1-го Травня, курорт Пуща-Водиця, а також майновий комплекс на вулиці Гамарника площею 3 тис. 988 кв. м.

Читайте також: Антимонопольний комітет викрив змову на будівництві Подільського мосту в Києві

Посадовцю повідомлено про підозру за фактом зловживання своїм службовим становищем в інтересах інших юридичних осіб, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до шести років позбавлення волі.

У понеділок, 24 жовтня, ДБР передало ці об'єкти в управління АРМА. Загальна кількість переданих об’єктів, що знаходились в користуванні профспілок, вже складає понад 230 одиниць.

Досудове розслідування триває, зазначають у відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, у Дніпропетровській області Державне бюро розслідувань викрило чиновників, які намагались продати борошно, що надійшло як гуманітарна допомога жителям сіл.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-