До громадських робіт у Києві залучили 2,5 тисячі безробітних – центр зайнятості

До громадських робіт у Києві залучили 2,5 тисячі безробітних – центр зайнятості

Укрінформ
Цього року в громадських роботах у столиці взяли участь 2,5 тисячі зареєстрованих безробітних.

Про це Укрінформу повідомили у Київському міському центрі зайнятості.

«Безробітні мають можливість отримати матеріальну підтримку від участі у громадських роботах. Адже громадські роботи є фінансово цікавими як для безробітних, так і для роботодавців. Під час громадських робіт безробітні отримують як оплату за виконання таких робіт, так і допомогу з безробіття», - зазначили у службі зайнятості.

Організація громадських робіт у разі залучення безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України.

Читайте також: Столична служба зайнятості допомагає особам з інвалідністю у пошуку роботи

«З початку року на оплату громадських робіт витрачено майже 600 тисяч гривень, з яких 300 тисяч гривень – це кошти Фонду і стільки ж коштів надано з бюджету столиці», - проінформували в службі зайнятості.

Зокрема, найчастіше безробітних залучають до прибирання скверів, парків, прилеглих до пам'ятників культури і архітектури територій; благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територій міста; супроводу інвалідів по зору та інше.

Водночас у центрі зайнятості повідомили, що на початок грудня поточного року на обліку в районних філіях міської служби зайнятості перебуває 8,7 тисячі безробітних.

Упродовж 11 місяців 2018 року мали статус безробітного та скористалися послугами служби зайнятості майже 27 тисяч громадян.

За сприяння столичної служби зайнятості забезпечено роботою понад 17 тисяч осіб.

Фото: volynonline.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-