Ринки ЄС та інвестиції: Кулеба закликає бізнес до відкритого діалогу

Ринки ЄС та інвестиції: Кулеба закликає бізнес до відкритого діалогу

Укрінформ
Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба закликає український бізнес до максимально відкритого та відвертого діалогу, аби ефективно відкривати ринки ЄС для українських товарів і залучати інвестиції з ЄС.

Про це він заявив на зустрічі з членами Європейської Бізнес Асоціації, повідомляє Урядовий портал.

"Я переконаний на сто відсотків, що ми з вами маємо розмовляти і чути одне одного. Я завжди буду на зв’язку та готовий до спілкування. Таку саму модель взаємин я вибудовую і з громадянським суспільством, і, власне, з Європейським Союзом", - сказав Кулеба.

За його словами, його пріоритетна мета як віцепрем’єр-міністра полягає у тому, щоби бізнес зростав і розвивався, платив податки, зміцнював економіку, "бо якщо немає економіки, можна забути про всі зовнішньо- і внутрішньополітичні амбіції".

Кулеба наголосив, що уряд має чути від бізнесу про реальні потреби. Він пояснив, що йдеться не лише про проблеми конкретних компаній, а й стратегічні цілі відкриття певних секторів ринку ЄС, використання інструментів інтеграції України з ЄС в інтересах українських виробників тощо.

Читайте також: "Розворот" України від ЄС є неприпустимим та економічно невигідним - Кулеба

Водночас, у відповідь на занепокоєння окремих представників бізнесу з приводу того, що ситуація з урегулюванням конфлікту на Донбасі призведе до зміни курсу країни, віцепрем'єр-міністр наголосив, що стратегічний курс України на Захід залишається незмінним.

"Стратегічна мета у нас є: це членство у ЄС… Вибрали напрям? Все, йдемо ним. Ми маємо пройти цей шлях", - заявив Кулеба.

Він також нагадав, що нинішній уряд став першим, хто включив до своєї програми окремий розділ, присвячений європейській та євроатлантичній інтеграції, взявши на себе зобов’язання ще глибше інтегрувати Україну у політичний, економічний та культурний простір Євросоюзу.

Фото: kmu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-