Мінінформ

13 вересня 2019

Бородянський розповість на Kyiv Media Week про злиття трьох міністерств

Новопризначений міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський розповість про злиття трьох міністерств (культури; молоді та спорту; інформаційної політики) на прес-конференції з нагоди відкриття Kyiv Media Week-2019 16 вересня в Києві.

USAID надала Україні 11 передавачів для мовлення на окуповані території

Для розширення українського телевізійного мовлення на непідконтрольних уряду територіях і в районах, що межують з ними, розмістять 11 передавачів, переданих Україні в межах спільного проєкту з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

04 вересня 2019

03 вересня 2019

29 серпня 2019

Рада таки збирається об’єднати три міністерства — джерело

Верховна Рада планує об'єднати Міністерства культури, інформаційної політики та молоді та спорту в одне Міністерство гуманітарної політики, яке має очолити позаштатний радник Президента з гуманітарних питань Володимир Бородянський.

15 серпня 2019

09 серпня 2019

06 серпня 2019

МІП запустило акцію “Відправ листівку” для популяризації України у світі

Міністерство інформаційної політики спільно з міжнародним аеропортом «Київ», АТ «Укрпошта» та суспільно-медійним проєктом «Ukraїner» дали старт акції «Відправ листівку», спрямованої на популяризацію України у світі, розвиток її туристичного потенціалу та просування єдиного бренду Ukraine NOW.

05 серпня 2019

02 серпня 2019

МІП закликає засудити дії Росії щодо кримськотатарської журналістки Халілової

Міністерство інформаційної політики категорично засуджує переслідування журналістів в анексованому Російською Федерацією Криму та закликає міжнародні інституції і журналістські організації дати належну оцінку діям РФ щодо кримськотатарської журналістки Гульсум Халілової.

01 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-