Кубів

21 серпня 2019

14 серпня 2019

МЕРТ розширив перелік техніки для АПК, вартість якої компенсується з бюджету

Міністерство економічного розвитку і торгівлі розширило перелік техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів Державного бюджету України.

15 липня 2019

12 липня 2019

10 липня 2019

Змінили механізм державної підтримки інвестпроєктів

Кабінет міністрів України ухвалив ініційовані та розроблені Мінекономрозвитку зміни до порядку проведення експертизи і відбору інвестиційних проєктів, яким може бути надана державна підтримка у формі державних гарантій.

03 липня 2019

Приватний капітал має зайти в енергетику, агроіндустрію та інфраструктуру — Кубів

Для більш динамічного зростання економіки Україні слід забезпечити відкриття і лібералізацію ринків для входження приватного капіталу в енергетиці, агроіндустрії, інфраструктурі та фінансовому секторі.

01 липня 2019

26 червня 2019

Кубів - до євродепутатів: Повертаючи Росію до ПАРЄ, ви годуєте жадібного монстра

Євродепутати, які проголосували за повернення російської делегації у ПАРЄ, мають усвідомити, що кожна поступка “лише розпалює апетит” Росії, та створює проблему на майбутнє для сильної Європи.

21 червня 2019

МЕРТ та IFC групи Світового Банку підписали меморандум щодо взаємодії

Перший віцепрем‘єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав Меморандум про взаємодію між Мінекономрозвитку і торгівлі України та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) групи Світового Банку.

20 червня 2019

16 червня 2019

13 червня 2019

Україна та Італія обговорили перспективи розвитку двосторонньої співпраці

Перший віце-прем'єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів разом із віце-прем’єр-міністром — міністром економічного розвитку, праці та соціальної політики Італійської Республіки Луїджі Ді Майо обговорили перспективи розвитку двосторонньої співпраці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-