«Бенфіка» з Трубіним програла по пенальті «Марселю» у чвертьфіналі Ліги Європи УЄФА

У Лізі Європи УЄФА відбулися поєдинки у відповідь 1/4 фіналу турніру.

Португальська «Бенфіка» з українським воротарем Анатолієм Трубіним після домашньої перемоги у Лісабоні (2:1) за сумою двох матчів змусила зійти з дистанції, програвши у серії 11-метрових ударів французькому «Марселю» - 2:3 (ігровий час - 0:1), передає Укрінформ.

Результати матчів 1/4 фіналу Ліги Європи УЄФА:

«Марсель» (Франція) - «Бенфіка» (Португалія) - 1:0, по пенальті - 3:2 (перша гра - 1:2)

«Вест Гем» (Англія) - «Баєр» (Німеччина) - 1:1 (0:2)

«Аталанта» (Італія) - «Ліверпуль» (Англія) - 0:1 (3:0)

«Рома» (Італія) - «Мілан» (Італія) - 2:1 (1:0).

Півфінальні поєдинки «Марсель» - «Аталанта» та «Рома» - «Баєр» пройдуть 2 та 9 травня.

Нагадаємо, фінал Ліги Європи УЄФА відбудеться 22 травня у Дубліні (Ірландія).