Англійське видання високо оцінило гру Зінченка у матчі ЛЧ проти «Баварії»

Авторитетне англійське видання Football.London високо оцінило дії українського універсального футболіста «Арсенала» Олександра Зінченка у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти німецької «Баварії» (2:2).

Football.London зазначає, що українець «привніс таку необхідну холоднокровність в атакувальні дії «Арсенала», передає Укрінформ.

Футболіст нашої національної збірної вийшов на поле лондонської арени «Емірейтс» одразу після перерві і отримав від видання найвищий бал - 7.

«Можливо, багато хто хотів би, щоб на другий тайм замість Якуба Ківйора вийшов Томіясу Такехіро, але Зінченко показав свою цінність для команди. Він привніс таку необхідну холоднокровність в атакувальні дії «Арсенала» і справді добре захищався проти Сане», - йдеться у коментарі видання.

Додамо, що матч-відповідь футболістів «Баварії» та «Арсенала» відбудеться у середу, 17 квітня, в Мюнхені.