УПЛ: «Верес» здолав «Оболонь»

Янаков відзначився з пенальті.

«Верес» здобув перемогу над «Оболонню» (3:0) у поєдинку 23-го туру Української Прем'єр-ліги, передає Укрінформ.

Вже на 6-ій хвилині зустрічі «Верес» вийшов вперед - Янаков на лівому фланзі штрафного впав після фолу від Приймака, арбітр призначив пенальті, яке реалізував сам Янаков. На 17-ій хвилині перевага «Вереса» зросла -  Гайдучик завершив просування правим флангом контратаки прострілом на ближню, який завершив Янаков у дотик. Втім, уже за декілька хвилин після перегляду VAR арбітр скасував цей гол.

Забити ще раз «Верес» зміг на 31-ій хвилині -  Гайдучик зльоту в центрі штрафного перевів м’яч у ближню дев'ятку. Вирішальну крапку у матчі поставив Яго Сікейра - він зробив рахунок у матчі розгромним.

Відтак, «Верес» здобув перемогу та піднявся на 13-те місце в УПЛ, у них 19 очок, «Оболонь» йде наступною, маючи в своєму активі на один пункт менше.

Завтра, 7 квітня продовжиться 23-ій тур УПЛ, відбудеться три матчі: «Чорноморець» протистоятиме «Олександрії» (13:00), «Колос» прийматиме «Металіст 1925» (15:30), а «Шахтар» зіграє з «Рухом» (18:00).