«Черкаські Мавпи» розпочали півфінальну серію плей-оф Суперліги з перемоги над «Дніпром»

Тіщенко приніс своїй команді перемогу.

«Черкаські Мавпи» вирвали перемогу у «Дніпра» 98:97 у першому матчі півфінальної серії плей-оф Суперліги, передає Укрінформ.

«Черкаські Мавпи» впевнено розпочали зустріч, втім після тайм-ауту «Дніпру» вдалось перехопити ініціативу. На велику перерву команди пішли з перевагою «Дніпра».

В четвертій чверті «Черкаські Мавпи» двічі наближались на мінімальну відстань до суперника, але «Дніпро» втримувався попереду. Остання хвилина почалась з влучання Тимофеєнка 97:93 – «Черкаські Мавпи» відповіли підбиранням і додаванням Олександра Тіщенко, перехопленням Буна і трьохочковим базером того ж Тіщенка за 2 секунди до кінця. Врятувати матч для «Дніпра» міг Володимир Конєв, але він свій кидок з-за дуги не влучив.

Лідери «Дніпра» Тимофеєнко та Конєв на двох набрали 55 очок (29 у Тимофеєнка та 26 у Конєва), у гостей найрезультативнішим став Ерік Бун з 24 очками та 14 передачами.

«Черкаські Мавпи» виграли виїзний матч і повели в серії до двох перемог 1:0. Наступна гра пройде у Черкасах 10 квітня.