Жіноча збірна України здолала Косово у стартовому поєдинку відбору на Євро-2025 з футболу

Україна очолила турнірну таблицю відбіркової групи.

Жіноча збірна України з футболу обіграла «Косово» - 2:0 у відборі на чемпіонат Європи-2025, передає Укрінформ.

Рахунок у матчі підопічні Пятенка відкрили на 28-й хвилині: Анна Петрик реалізувала пенальті, призначений за фол проти Ольги Овдійчук. За п’ять хвилин Таміла Хіміч подвоїла перевагу України. У другому таймі команди не забивали голів. У підсумку — перемога України з рахунком 2:0.

Після перемоги Україна очолила турнірну таблицю відбіркової групи. Вельс та Хорватія проведуть очний матч першого туру пізніше у п'ятницю, 5 квітня.

Наступний матч у відборі Україна проведе у вівторок, 9 квітня, на виїзді проти Хорватії.