Українець Насібов здобув олімпійську ліцензію у греко-римській боротьбі

В Баку (Азербайджан) розпочався ліцензійний турнір зі спортивної боротьби.

У перший день змагань володарем олімпійської ліцензії став срібний призер токійських Ігор-2020 з греко-римської боротьби українець Парвіз Насібов, передає Укрінформ.

Представник Запоріжжя у вирішальній сутичці вагової категорії до 67 кг переміг угорця Крістіана І. Ванчу - 5:4.

Українці Олексій Масик (60 кг), Ельмар Нуралієв (77 кг), Євген Савєта (97 кг) та Олександр Чернецький (130 кг) завершили турнір класиків без ліцензій.

6 квітня за перепустки на Олімпіаду боротимуться жінки. Україну представлятимуть Оксана Лівач (50 кг), Лілія Маланчук (53 кг), Аліна Грушина (57 кг), Манола Скобельська (68 кг) та Анастасія Осняч (76 кг).

Завершать ліцензійні змагання 7 квітня «вільники»: Каміль Керимов (57 кг), Ерік Арушанян (65 кг), Вадим Цуркан (74 кг), Василь Михайлов (86 кг), Ілля Арчайя (97 кг) та Олександр Хоцянівський (125).

Фіналісти кожної з шести олімпійських вагових категорій у кожній дисципліні здобудуть путівки на Олімпіаду, ліцензії не є іменними, їх отримує федерація боротьби країни.

Зазначимо, що раніше два представники України вже отримали свої ліцензії у спортивній боротьбі: Жан Беленюк (греко-римська боротьба) завоював путівку у категорії до 87 кг, а у жіночій боротьбі учасницею Олімпійських ігор стала Ірина Коляденко (вага до 62 кг).

Нагадаємо, Ігри XXXIII літньої Олімпіади пройдуть з 26 липня по 11 серпня в Парижі (Франція).